



Epson SJMB7500: Maintenance Box for ColorWorks C7500, C7500G
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Epson
- Κωδικός: WLONONWCRPUFE
- Βάρος(kg): 0.74kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.50cm x 11.00cm x 12.00cm
- EAN: 8715946544441
70,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | ColorWorks C7500, C7500G |
| Country of origin | China |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 205 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 320 g |
| Package width | 95 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
