



Epson Maintenance Box - opsamlingsbeho
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Epson
- Κωδικός: WLONONWCRCNS5
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.00cm x 24.00cm x 18.00cm
- EAN: 4988617161726
85,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatibility | Epson TM-C3500 Epson TM-C3500 (012) |
| Country of origin | China |
| Guarantee | G012M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 233 mm |
| Package height | 35 mm |
| Package weight | 311 g |
| Package width | 177 mm |
| Pallet gross height | 34.4 m |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet height (UK) | 34.4 m |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Products per pallet | 864 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 1152 pc(s) |
| Products per pallet layer | 20 pc(s) |
| Products per pallet layer (UK) | 25 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
