













MONITOR DELL LED 24" P2417H (GRADE A) Used
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: UZYDELMON0020
- Βάρος(kg): 6.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 59.00cm x 18.00cm
- EAN: 5901443271352
92,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight type | LED |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Certification | TCO, CEL, CECP |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Depth | 50.3 mm |
| Depth (with stand) | 180.1 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display technology | LCD |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy Star certified | Y |
| Front bezel colour | Black |
| Guarantee | G006M |
| HD type | Full HD |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Height | 326 mm |
| Height (with stand) | 492 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Market positioning | Business |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| NTSC coverage (typical) | 100% |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | IPS |
| Pivot | Yes |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Product colour | Black |
| Response time | 6 ms |
| RoHS compliance | Y |
| Screen shape | Flat |
| Specific features | Monitor used, GRADE A, no screen defects |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Weight | 3.33 kg |
| Weight (with stand) | 5.42 kg |
| Width | 549.8 mm |
| Width (with stand) | 549.9 mm |
