





























MSI MAG 242C computer monitor 59.9 cm (23.6") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MSI
- Κωδικός: WLONONWCRPBDG
- Βάρος(kg): 4.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.60cm x 41.00cm x 60.00cm
- EAN: 4711377271110
176,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 142,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adobe RGB coverage | 89.9% |
| AMD FreeSync | No |
| Anti-glare screen | Yes |
| Audio output | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in USB hub | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | HDMI Power |
| Colour depth | 8 bit |
| Colour gamut | 91.5% |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| DCI-P3 coverage | 91.5% |
| Depth (with stand) | 220.1 mm |
| Depth (without stand) | 70.2 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6") |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display technology | LCD |
| DisplayPort version | 1.2a |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Guarantee | G024M |
| HD type | Full HD |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0b |
| Headphone out | Yes |
| Height (with stand) | 394.5 mm |
| Height (without stand) | 319.7 mm |
| Height adjustment | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Horizontal scan range | 98.496 - 392.4 kHz |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 410 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 4.8 kg |
| Package width | 640 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | VA |
| Pivot | No |
| Pixel pitch | 0.27156 x 0.27156 mm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power supply type | Internal |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Screen shape | Curved |
| sRGB coverage (typical) | 115.8% |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Swivelling | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20 |
| Touchscreen | No |
| Vertical scan range | 48 - 180 Hz |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Weight (with stand) | 3 kg |
| Width (with stand) | 539 mm |
| Width (without stand) | 539 mm |
