







Xiaomi G27i 2026 computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: MONXAOGAM0006
- Βάρος(kg): 5.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 69.00cm x 14.00cm
- EAN: 6941948708013
185,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 149,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in USB hub | No |
| Cables included | HDMI |
| Colour depth | 8 bit |
| Colour gamut standard | sRGB DCI-P3 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| DC-in jack | Yes |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Depth (with stand) | 170 mm |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display technology | LCD |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20.5 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2294313 |
| Guarantee | F036M |
| HD type | Full HD |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Height (with stand) | 451.7 mm |
| Height adjustment | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 400 High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Input current | 3 A |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Panel type | IPS |
| Power adapter included | Yes |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Product colour | Black |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |
| Screws included | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. The monitor contains materials that may be harmful to the environment follow local regulations for the disposal of electronic devices. Do not expose to water or excessive moisture. |
| Weight (with stand) | 3.6 kg |
| Width (with stand) | 612.3 mm |
