











LG 34G630A-B computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: LG
- Κωδικός: MONLG-GAM0046
- Βάρος(kg): 10.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.00cm x 17.00cm x 97.50cm
- EAN: 8806096558058
449,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 362,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Audio input | Yes |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in USB hub | No |
| Cables included | DisplayPort HDMI |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Depth (with stand) | 235 mm |
| Depth (without stand) | 107.1 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display diagonal (metric) | 86 cm |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 61 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2400682 |
| FPS counter | Yes |
| Guarantee | F024M |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone out | Yes |
| Height (with stand) | 512.4 mm |
| Height (without stand) | 363.9 mm |
| Height adjustment | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 3 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package type | Box |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | VA |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Pixel density | 110 ppi |
| Pixel pitch | 0.2317 x 0.2317 mm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power supply type | External |
| Product colour | Black |
| Response time | 1 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Screen shape | Curved |
| Stand included | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 85% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Touchscreen | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| VESA mounting | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. Do not expose to water or excessive moisture. The monitor contains materials that may be harmful to the environment follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Weight (with stand) | 7.3 kg |
| Weight (without stand) | 5.3 kg |
| Width (with stand) | 808 mm |
| Width (without stand) | 808 mm |
