



















HP Series 7 Pro 34 inch WQHD Conferencing Monitor - 734pm
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: MONHP-MON0202
- Βάρος(kg): 18.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.80cm x 95.00cm x 48.30cm
- EAN: 198415143440
1.512,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.219,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Anti-glare screen | Yes |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Audio decoders | DTS Virtual:X |
| Backlight type | Edge LED |
| Built-in camera | Yes |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Bundled software | HP Display Center HP Client Management Script Library |
| Cable lock slot | Yes |
| Cables included | AC USB Type-C to USB Type-A HDMI Thunderbolt DisplayPort |
| Certification | BIS BSMI CB CCC CE CECP CEL EAC FCC ISO 9241-307 KC KCC NOM PSB RCM SEPA TUV-S UL/CSA VCCI WEEE ISC Low blue light WW application ICE UAE GS Ukraine EE Belarus EE Korea MEPS CEL Grade 2 |
| Colour depth | 8 bit |
| Colour gamut | 100% |
| Colour gamut standard | DCI-P3 sRGB |
| Compliance certificates | CB EAC CE BIS Federal Communications Commission (FCC) BSMI CCC CECP |
| Contrast ratio (typical) | 2000:1 |
| Depth | 120.2 mm |
| Depth (with stand) | 266.9 mm |
| Depth (without stand) | 120.2 mm |
| Detachable stand | Yes |
| Display brightness | 400 cd/m |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display diagonal (metric) | 86.4 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Display surface | Matt |
| Display technology | LCD |
| DisplayPort out quantity | 1 |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 68 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32.5 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Fast charging | Yes |
| Feet colour | Black Silver |
| Flicker-free technology | Yes |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-professional-cp5225-printer-series/model/3974356?sku CE710A https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_10340661_en-US-1.pdf |
| Guarantee | F024M |
| Haze rate | 25% |
| HD type | Wide Quad HD |
| HDCP | Yes |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Height | 364.1 mm |
| Height (with stand) | 547.4 mm |
| Height (without stand) | 364.1 mm |
| Height adjustment | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Horizontal scan range | 30 - 190 kHz |
| HP segment | Business |
| Infrared (IR) sensor | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Manufacturer warranty | HP three-year limited warranty |
| Market positioning | Business |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Megapixel (approx.) | 5 MP |
| Microphone in | Yes |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Number of speakers | 4 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 C |
| Package depth | 226 mm |
| Package height | 485 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 17.4 kg |
| Package width | 952 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | IPS Black |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Pixel density | 109 ppi |
| Pixel pitch | 0.23 x 0.23 mm |
| Power consumption (max) | 310 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 51 W |
| Power supply type | Internal |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| RMS rated power | 12 W |
| Screen curvature rating | 1900R |
| Screen shape | Curved |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) 1920 x 1200 (WUXGA) 1024 x 768 (XGA) 1440 x 900 (WXGA+) 3440 x 1440 720 x 400 2560 x 1440 1280 x 1024 (SXGA) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 1200 (UXGA) 1600 x 900 1920 x 1080 (HD 1080) 800 x 600 (SVGA) 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Surface hardness | 3H |
| Sustainability certificates | EPEAT TCO10 EPEAT Climate + ENERGY STAR TCO |
| Sustainability compliance | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20 |
| Touchscreen | No |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 5 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Vertical scan range | 30 - 120 Hz |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 11.3 kg |
| Weight (with stand) | 11.3 kg |
| Weight (without stand) | 8.78 kg |
| Width | 813.8 mm |
| Width (with stand) | 813.8 mm |
| Width (without stand) | 813.8 mm |
