





















HP E-Series E22 G5 FHD Monitor
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCREKJN
- Βάρος(kg): 7.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.40cm x 61.50cm x 52.00cm
- EAN: 0196786298073
233,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 188,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| AMD FreeSync | No |
| Anti-glare screen | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight type | Edge LED |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| Bundled software | HP Display Center HP Client Management Script Library |
| Cable lock slot | Yes |
| Cables included | HDMI DisplayPort USB Type-A to USB Type-B AC |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 11 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 3 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 81 |
| Certification | Australian-New Zealand MEPS BIS BSMI CB CCC CE CECP CEL cTUVus EAC FCC ISO 9241-307 KC/KCC Korea MEPS (E-standby) NOM PSB SEPA TUV-S VCCI Vietnam MEPS WEEE ISC ICE UAE TGM Ukraine certificates NRCS PSE Hardware low blue light GS CEL Grade 2 |
| Colour depth | 8 bit |
| Colour gamut | 99% |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) BSMI CECP BIS CE CB EAC CCC |
| Contrast ratio (dynamic) | 8000000:1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Country of origin | China |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Depth (without stand) | 46 mm |
| Detachable stand | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5") |
| Display diagonal (metric) | 54.6 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display surface | Matt |
| Display technology | LCD |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | D |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Feet colour | Silver Black |
| Flicker-free technology | Yes |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Guarantee | G024M |
| Haze rate | 25% |
| HD type | Full HD |
| HDCP | Yes |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone out | No |
| Height (with stand) | 493 mm |
| Height (without stand) | 293.9 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Horizontal scan range | 30 - 86 kHz |
| HP segment | Business |
| LED backlight | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Market positioning | Business |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Number of OSD languages | 11 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian Spanish English Japanese Portuguese Russian French |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 C |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 363 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 6.8 kg |
| Package width | 571 mm |
| Packaging content | Monitor DisplayPort cable HDMI cable Warranty card USB Type-B to A cable Quick Setup Poster AC power cord |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | IPS |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | -90 - 90 |
| Pixel density | 102 ppi |
| Pixel pitch | 0.25 x 0.25 mm |
| Power consumption (max) | 50 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Power supply type | Internal |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Screen shape | Flat |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Stand included | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Supplied AC adapter type | 197029615725 |
| Supported graphics resolutions | 1600 x 900 1280 x 720 (HD 720) 1680 x 1050 (WSXGA+) 640 x 480 (VGA) 1024 x 768 (XGA) 1440 x 900 (WXGA+) 1280 x 800 1280 x 1024 (SXGA) 720 x 400 1920 x 1080 (HD 1080) 800 x 600 (SVGA) |
| Surface hardness | 3H |
| Sustainability certificates | EPEAT ENERGY STAR TCO |
| Sustainable technologies and materials | 60% post-consumer recycled plastic Packaging is recyclable |
| Swivel angle range | -45 - 45 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 23 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 20 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 3.9 |
| Touchscreen | No |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Vertical scan range | 50 - 75 Hz |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 47.6 cm |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 4.9 kg |
| Weight (with stand) | 4.9 kg |
| Weight (without stand) | 2.9 kg |
| Width (with stand) | 488.7 mm |
| Width (without stand) | 488.7 mm |
