









GIGABYTE MO27U2 OLED 4K UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160, 240Hz, 0.03ms, 1000 cd/m , Display HDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Gigabyte
- Κωδικός: WLONONWCRPBBA
- Βάρος(kg): 10.01kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.00cm x 16.00cm x 86.00cm
- EAN: 4719331864095
1.268,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.023,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Anti-glare screen | Yes |
| Backlight type | QD |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Built-in camera | No |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | HDMI DisplayPort USB AC |
| Colour depth | 10 bit |
| Colour gamut | 99% |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| DCI-P3 coverage | 99% |
| Depth (with stand) | 187.5 mm |
| Depth (without stand) | 57.2 mm |
| Detachable stand | Yes |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display technology | QD-OLED |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Feet colour | Black |
| Flicker-free technology | Yes |
| Game mode | Yes |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone out | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Height (with stand) | 499.5 mm |
| Height (without stand) | 356.4 mm |
| Height adjustment | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of speakers | 2 |
| Number of upstream ports | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 480 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 11.3 kg |
| Package width | 860 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | OLED |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | 0 - 90 |
| Pixel pitch | 0.153 x 0.153 mm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Power supply type | Internal |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Response time | 0.03 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Swivel angle range | -15 - 15 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 21 |
| Touchscreen | No |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 18 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| Viewable size, vertical | 33.3 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Wall mountable | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight (with stand) | 7.11 kg |
| Weight (without stand) | 5.48 kg |
| Width (with stand) | 610.3 mm |
| Width (without stand) | 610.3 mm |
