























GIGABYTE GS27U 27" UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160, 160Hz, 1ms, 350 cd/m , Display HDR400, HDMI 2.1, Displayport 1.4
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Gigabyte
- Κωδικός: WLONONWCRMS20
- Βάρος(kg): 7.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.50cm x 15.50cm x 73.50cm
- EAN: 4719331860738
347,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 280,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AMD FreeSync | No |
| Anti-glare screen | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in USB hub | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | Power DisplayPort |
| Colour gamut | 95% |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Depth (with stand) | 172 mm |
| Depth (without stand) | 53.5 mm |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display surface | Matt |
| Display technology | LED |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 56 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Feet colour | Black |
| Flicker-free technology | Yes |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone out | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Height (with stand) | 447.4 mm |
| Height (without stand) | 369.6 mm |
| Height adjustment | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Package depth | 500 mm |
| Package height | 156 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 7.3 kg |
| Package width | 740 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | SS-IPS |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Pivot | No |
| Pixel pitch | 0.15525 x 0.15525 mm |
| Power consumption (average) | 0.3 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 34 W |
| Power supply type | Internal |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Response time | 1 ms |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Screen shape | Flat |
| sRGB coverage (typical) | 127% |
| Stand included | Yes |
| Swivelling | No |
| Tilt angle range | -5 - 20 |
| Touchscreen | No |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 59.6 cm |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight (with stand) | 3.61 kg |
| Weight (without stand) | 5.32 kg |
| Width (with stand) | 613.7 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
