







Dahua Technology LM25-E231B computer monitor 62.2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DAHUA
- Κωδικός: WLONONWCRPPNH
- Βάρος(kg): 9.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 91.00cm x 18.50cm x 49.00cm
- EAN: 6939554937750
202,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 163,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight type | Edge LED |
| Built-in USB hub | No |
| Cables included | DisplayPort AC |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Depth (without stand) | 58 mm |
| Display brightness (peak) | 300 cd/m |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display technology | LED |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Guarantee | G024M |
| Haze rate | 25% |
| HD type | Full HD |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone out | Yes |
| Height (without stand) | 330.6 mm |
| LED backlight | Yes |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package depth | 134 mm |
| Package height | 431 mm |
| Package weight | 4 kg |
| Package width | 620 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | IPS |
| Power consumption (max) | 25.3 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 19 W |
| Power supply type | External |
| Product colour | Black |
| Response time | 0.5 ms |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Screen shape | Flat |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Surface hardness | 3H |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 2 |
| Touchscreen | No |
| VESA mounting | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Weight (without stand) | 2.93 kg |
| Width (without stand) | 557.7 mm |
