























BenQ SW321C computer monitor 81.3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BenQ
- Κωδικός: WLONONWCRCLLF
- Βάρος(kg): 20.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.50cm x 108.60cm x 52.60cm
- EAN: 4718755079399
3.280,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.645,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3D | No |
| AC (power) in | Yes |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| AMD FreeSync | No |
| Audio input | No |
| Backlight type | LED |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | USB HDMI USB Type-C AC |
| Card reader integrated | Yes |
| Certification | CE |
| Colour gamut | 99% |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Colour space supported | Adobe RGB, DCI-P3, sRGB |
| Compatible memory cards | SD SDXC SDHC MMC |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Depth (with stand) | 340.5 mm |
| Depth (without stand) | 77.8 mm |
| Digital horizontal frequency | 27 - 140 kHz |
| Digital vertical frequency | 24 - 76 Hz |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display technology | LED |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DVI port | No |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 59 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 52 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343945 |
| Feet colour | Grey |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone out | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Height (with stand) | 663.6 mm |
| Height (without stand) | 448.1 mm |
| Height adjustment | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Market positioning | Graphics design |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of OSD languages | 18 |
| Number of upstream ports | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian Czech Japanese Simplified Chinese English Arabic Portuguese Polish Spanish Swedish Hungarian German Italian Dutch Traditional Chinese French Korean Romanian |
| On/off switch | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package weight | 25.6 kg |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | IPS |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | 0 - 90 |
| Pixel density | 137 ppi |
| Pixel pitch | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Power cable length | 1.8 m |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 52 W |
| Product colour | Grey |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Swivel angle range | 45 - 45 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20 |
| Touchscreen | No |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Weight (with stand) | 11.8 kg |
| Weight (without stand) | 9.1 kg |
| Width (with stand) | 759.4 mm |
| Width (without stand) | 747.2 mm |
