











BenQ BL2486TC computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BenQ
- Κωδικός: WLONONWCRFID1
- Βάρος(kg): 6.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.50cm x 50.50cm x 19.00cm
- EAN: 4718755094149
274,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 221,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| AMD FreeSync | No |
| Anti-glare screen | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| Depth (with stand) | 184.9 mm |
| Depth (without stand) | 60 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Feet colour | Black |
| Flicker-free technology | Yes |
| Game mode | Yes |
| Guarantee | G024M |
| HD type | Full HD |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone out | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Height (with stand) | 501.4 mm |
| Height (without stand) | 330.6 mm |
| Height adjustment | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Market positioning | Business |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of OSD languages | 18 |
| Number of speakers | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian Czech English Polish German Italian Dutch Arabic Portuguese Swedish Hungarian Simplified Chinese Japanese Spanish Traditional Chinese French Korean Romanian |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | IPS |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | 0 - 90 |
| Pixel density | 93 ppi |
| Power consumption (max) | 115 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 14.6 W |
| Product colour | Black |
| Response time | 5 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| RMS rated power | 4 W |
| Screen shape | Flat |
| Smart modes | M-Book Eco Game Standard ePaper Movie |
| Sustainability certificates | EPEAT Bronze ENERGY STAR TCO |
| Swivel angle range | -45 - 45 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20 |
| Touchscreen | No |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| VESA mounting | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Width (without stand) | 540 mm |
