



































AOC P2 U32P2 computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: AOC
- Κωδικός: WLONONWCRAYK3
- Βάρος(kg): 7.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 81.00cm x 22.50cm x 53.00cm
- EAN: 4038986119627
486,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 391,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Adobe RGB coverage | 88% |
| AMD FreeSync | No |
| Anti-glare screen | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 4:3 |
| Audio input | No |
| Backlight type | W-LED |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Built-in camera | No |
| Built-in microphone | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | HDMI DisplayPort AC |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,Microsoft WHQL |
| Colour depth | 8 bit |
| Colour gamut standard | Adobe RGB |
| Compatibility | VESA-P2 |
| Compliance certificates | WEEE |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| DC-in jack | Yes |
| Depth (with stand) | 275.1 mm |
| Depth (without stand) | 55.7 mm |
| Detachable stand | Yes |
| Digital horizontal frequency | 30 - 140 kHz |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display diagonal (metric) | 80.01 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display surface | Matt |
| Display technology | LED |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Doesn't contain | Mercury PVC/BFR |
| DVI port | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Exterior finish type | Textured |
| External power adapter | No |
| Fast charging | Yes |
| Feet colour | Black |
| Flicker-free technology | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI | Yes |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Height (with stand) | 653.5 mm |
| Height (without stand) | 425.2 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Horizontal scan range | 30 - 140 kHz |
| LED backlight | Yes |
| Light effects | No |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Market positioning | Business |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Number of OSD languages | 16 |
| Number of speakers | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Traditional Chinese French Korean Spanish Croatian Ukrainian Finnish English Russian Czech German Italian Dutch Japanese Portuguese Swedish Polish Simplified Chinese Turkish |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package depth | 224 mm |
| Package height | 538 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 12.5 kg |
| Package width | 810 mm |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | VA |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | 0 - 180 |
| Pixel pitch | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power cable length | 1.8 m |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 52 W |
| Power supply type | Internal |
| Product colour | Black |
| Response time | 4 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| RMS rated power | 6 W |
| Screen shape | Flat |
| sRGB coverage (typical) | 119% |
| Stand included | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 93% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 55 C |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 1920 x 1080 (HD 1080) 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 1080p 1440p 2160p |
| Surface hardness | 3H |
| Swivel angle range | -180 - 180 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 21.5 |
| Touchscreen | No |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Vertical scan range | 40 - 60 Hz |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight (with stand) | 10.1 kg |
| Width (with stand) | 714.8 mm |
| Width (without stand) | 714.8 mm |
