























AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: AOC
- Κωδικός: WLONONWCRAKTK
- Βάρος(kg): 10.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 60.00cm x 81.00cm x 23.00cm
- EAN: 4038986117395
350,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 282,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adobe RGB coverage | 91% |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 - 240 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Anti-glare screen | Yes |
| Audio input | No |
| Backlight type | W-LED |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Built-in camera | No |
| Built-in microphone | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in USB hub | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | DisplayPort HDMI AC |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC,Microsoft WHQL |
| Colour depth | 8 bit |
| Compliance certificates | CE |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Depth (with stand) | 244.9 mm |
| Depth (without stand) | 85 mm |
| Detachable stand | Yes |
| Digital horizontal frequency | 30 - 255 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 - 240 Hz |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display technology | LED |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Doesn't contain | Mercury PVC/BFR |
| DVI port | No |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Exterior finish type | Textured |
| External power adapter | Yes |
| Fast charging | No |
| Flicker-free technology | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Game mode | Yes |
| Guarantee | F036M |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| HD type | Full HD |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Height (with stand) | 524.4 mm |
| Height (without stand) | 425.5 mm |
| Height adjustment | No |
| Horizontal scan range | 30 - 255 kHz |
| LED backlight | Yes |
| Light effects | No |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Low input lag | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Number of OSD languages | 19 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish German Italian Dutch Simplified Chinese Russian Czech Spanish Croatian Polish Ukrainian Finnish English Japanese Turkish Portuguese Traditional Chinese French Korean |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 607 mm |
| Package weight | 9.81 kg |
| Package width | 813 mm |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | VA |
| Pivot | No |
| Pixel density | 69.93 ppi |
| Pixel pitch | 0.3637 x 0.3637 mm |
| Power cable length | 1.8 m |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Power supply type | Internal |
| Product colour | Black |
| Response time | 4 ms |
| Response time (MPRT) | 0.5 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Screen curvature | 150 cm |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Screen shape | Curved |
| sRGB coverage (typical) | 123% |
| Stand included | Yes |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Surface hardness | 3H |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 23 |
| Touchscreen | No |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. The monitor contains materials that may be harmful to the environment follow local regulations for the disposal of electronic devices. Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight (with stand) | 6.83 kg |
| Weight (without stand) | 5.52 kg |
| Width (with stand) | 709.9 mm |
| Width (without stand) | 709.9 mm |
