



































AOC 24P3QW computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: AOC
- Κωδικός: WLONONWCRCOWI
- Βάρος(kg): 7.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 51.50cm x 61.50cm x 16.00cm
- EAN: 4038986140775
260,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 209,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Anti-glare screen | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Audio output | Yes |
| Backlight type | W-LED |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Built-in camera | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | DisplayPort AC HDMI USB |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-GS-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Compatibility | VESA-P2 |
| Compliance certificates | CE |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Depth (with stand) | 200.1 mm |
| Depth (without stand) | 50.7 mm |
| Detachable stand | Yes |
| Digital horizontal frequency | 30 - 85 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 - 100 Hz |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Doesn't contain | Mercury PVC/BFR |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Exterior finish type | Textured |
| Fast charging | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Guarantee | G024M |
| HD type | Full HD |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 1.4 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Height (with stand) | 520.2 mm |
| Height (without stand) | 326.3 mm |
| Height adjustment | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Local dimming | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Market positioning | Office |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 h |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of speakers | 2 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | English Traditional Chinese French Korean Polish Spanish Portuguese Swedish German Italian Dutch Japanese Finnish Simplified Chinese Russian Czech |
| Package depth | 162 mm |
| Package height | 519 mm |
| Package weight | 8 kg |
| Package width | 613 mm |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | IPS |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | -90 - 90 |
| Pixel density | 93 ppi |
| Pixel pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Power cable length | 1.8 m |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 12.77 W |
| Power supply type | Internal |
| Product colour | Black |
| Product post-consumer recycled plastic | 85% |
| Response time | 4 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| sRGB coverage (typical) | 124.3% |
| Stand included | Yes |
| Surface hardness | 3H |
| Sustainability certificates | TCO EPEAT Gold |
| Swivel angle range | 180 - 180 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 35 |
| Touchscreen | No |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| VESA mounting | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight (with stand) | 5.06 kg |
| Weight (without stand) | 3.35 kg |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Width (without stand) | 540 mm |
