











Savio UM-05 holder Passive holder Display Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: SAVIO
- Κωδικός: MONSAVMDO0008
- Βάρος(kg): 3.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 40.00cm x 15.00cm
- EAN: 5907264119941
46,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 37,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable width | Yes |
| Built-in charger | No |
| Depth | 508 mm |
| Device mount type | Clamp mount |
| Guarantee | F024M |
| Height | 587 mm |
| Material | Aluminium, Steel, Plastic |
| Maximum screen size | 101.6 cm (40") |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Number of displays supported | 1 |
| Orientation | Horizontal/Vertical |
| Pivot angle | 90 - 90 |
| Product colour | Red Black |
| Proper use | Universal, Desk, Indoor |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Remote control included | No |
| Rotating | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 80 - 45 |
| Type | Passive holder |
| VESA mounting | Yes |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| Weight | 2.78 kg |
| Width | 120 mm |
