



Qoltec 51056 display privacy filter 55.9 cm (22") Monitor
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Qoltec
- Κωδικός: WLONONWCRBL69
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 0.70cm x 56.00cm x 34.50cm
- EAN: 5901878510569
82,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 66,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Display filter features | Privacy |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 297 mm |
| Maximum screen size | 55.9 cm (22") |
| Product colour | Translucent, White |
| Suitable for | Monitor |
| Width | 475 mm |
