









































Neomounts DS15-545BL1 Tablet holder desk clamp 4.7-12.9" - universal - full motion
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NEWSTAR
- Κωδικός: WLONONWCRJCHH
- Βάρος(kg): 0.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 44.00cm x 29.00cm
- EAN: 8717371440169
77,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 62,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 360 |
| Country of origin | China |
| Depth | 210 mm |
| Depth adjustment range | 0 - 380 mm |
| Full motion | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 625 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 0 - 400 mm |
| Master (outer) case gross weight | 17.4 kg |
| Master (outer) case height | 510 mm |
| Master (outer) case length | 290 mm |
| Master (outer) case net weight | 14.4 kg |
| Master (outer) case width | 356 mm |
| Material | Steel |
| Maximum screen size | 32.8 cm (12.9") |
| Maximum weight capacity | 1 kg |
| Minimum screen size | 11.9 cm (4.7") |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Package depth | 68 mm |
| Package height | 343 mm |
| Package weight | 800 g |
| Package width | 96 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 400 pc(s) |
| Rotating | Yes |
| Swivel angle | 104 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 0 - 270 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 750 g |
| Width | 64 mm |
