















Kensington EQ Privacy Screen Filter for 13.3'' Laptops 16:9
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPOIE
- Βάρος(kg): 0.49kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 1.00cm x 60.00cm
- EAN: 4049793088907
113,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 91,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Guarantee | G024M |
| Master (outer) case gross weight | 1.8 kg |
| Master (outer) case height | 63 mm |
| Master (outer) case length | 383 mm |
| Master (outer) case width | 273 mm |
| Maximum screen size | 33.8 cm (13.3") |
| Package depth | 360 mm |
| Package height | 5 mm |
| Package weight | 163 g |
| Package width | 250 mm |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for | Laptop |
