











Ergotron HX DESK MONITOR ARM MBK/42IN 9-19KG TILT 75 MIS-D 10Y W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ergotron
- Κωδικός: WLONONWCR5763
- Βάρος(kg): 8.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.30cm x 47.00cm x 17.00cm
- EAN: 698833084474
404,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 325,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 360 |
| Cable management | Yes |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Maximum screen size | 124.5 cm (49") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 19.1 kg |
| Minimum screen size | 61 cm (24") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 488 mm |
| Package height | 178 mm |
| Package weight | 8.3 kg |
| Package width | 305 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 100 x 100 mm |
| Product colour | Black |
| Suitable for TV | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 70 |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. Do not exceed the maximum user weight recommended |
| Weight | 7.03 kg |
