















Digitus Single monitor mount, 32", 8 kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DIGITUS
- Κωδικός: MONDIIMDO0003
- Βάρος(kg): 2.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 42.50cm x 10.00cm
- EAN: 4016032465164
29,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 360 |
| Depth | 114 mm |
| Desk thickness (max) | 8.5 cm |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height | 498 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Housing material | Steel |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 8 kg |
| Minimum screen size | 38.1 cm (15") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 117 mm |
| Package volume | 4937.4 cm |
| Package weight | 3.02 kg |
| Package width | 422 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm 100 x 100 mm |
| Product colour | Black |
| Shipping (inner) case gross weight | 29 kg |
| Suitable for TV | Yes |
| Swivel angle | 270 |
| UK Trade Tariff code | 73269098 |
| Weight | 2.5 kg |
| Width | 517 mm |
