
























Νέο Προϊόν

























ViewSonic LS832WU WUXGA 5000ANSI 2xHDMI VGA Projector
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: VIEWSONIC
- Κωδικός: WLONONWCRFMSG
- Βάρος(kg): 8.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.10cm x 42.50cm x 52.30cm
- EAN: 0766907021912
4.127,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 3.328,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Built-in display | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 3000000:1 |
| Depth | 318 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Focal length range | 3.7 mm |
| Guarantee | F012M |
| Harmonized System (HS) code | 8528620000 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.2/1.4 |
| Height | 132 mm |
| Horizontal synchronization (max) | 91 kHz |
| Horizontal synchronization (min) | 15 kHz |
| Keystone correction, horizontal | 10 |
| Keystone correction, vertical | 10 |
| Light source type | Laser |
| Market positioning | Portable |
| Microphone in | Yes |
| Noise level | 34 dB |
| Noise level (economic mode) | 28 dB |
| Number of built-in speakers | 1 |
| Number of colours | 1.07 billion colours |
| Offset | 133% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 C |
| Package depth | 420 mm |
| Package height | 313 mm |
| Package weight | 10 kg |
| Package width | 518 mm |
| Pallet gross height | 2.08 m |
| Pallet gross length | 94 cm |
| Pallet gross width | 114 cm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 328 W |
| Power source | AC |
| Product colour | White |
| Product type | Ultra short throw projector |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Projector brightness | 5000 ANSI lumens |
| Projector native resolution | WUXGA (1920x1200) |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen size compatibility | 2032 - 4318 mm (80 - 170") |
| Serial interface type | RS-232 |
| Service life of light source | 20000 h |
| Service life of light source (economic mode) | 30000 h |
| Throw ratio | 0.253 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 Type-B ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Warnings | Do not look directly into the lens of the projector during operation to avoid damage to your eyes. Avoid placing the projector in high humidity areas to prevent damage to the unit. Be careful when replacing the projector lamp as it can be very hot. |
| Weight | 7 kg |
| Width | 382 mm |
| Zoom capability | Yes |
| Zoom type | Fixed |
