















Dangbei N2 Mini LCD 1080p (1920x1080) Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Dangbei
- Κωδικός: WLONONWCRPA52
- Βάρος(kg): 2.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 34.50cm x 19.50cm
- EAN: 6971974621826
262,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 211,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio decoders | Dolby Audio Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | Power |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 149 mm |
| Guarantee | G024M |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 241 mm |
| Internal memory | 1 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Internal storage capacity | 8 GB |
| Light source type | LED |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Portable |
| Noise level | 27 dB |
| Operating system installed | Linux |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 C |
| Power consumption (typical) | 65 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Projection technology | LCD |
| Projector brightness | 200 ISO lumens |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 6 W |
| Screen size compatibility | 1016 - 3048 mm (40 - 120") |
| Smart projector | Yes |
| Throw ratio | 1.25 : 1 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 1 |
| Video apps | Netflix YouTube Amazon Prime Video |
| Weight | 1.72 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g |
| Width | 143 mm |
