
Dangbei MP1 MAX DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Dangbei
- Κωδικός: WLONONWCROLXP
- Βάρος(kg): 8.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 24.00cm x 14.00cm
- EAN: 6971974621932
1.898,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.530,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3D | Yes |
| Adjustable colour temperature | Yes |
| Audio decoders | DTS-HD Dolby Digital Plus Dolby Digital DTS Virtual:X Dolby Audio |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Built-in processor | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Colour gamut | 110% |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 230 mm |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Eye protection | Yes |
| Focus | Auto |
| Guarantee | G024M |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| Height | 246.7 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Light source type | LED |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Portable |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Noise level | 24 dB |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 475 mm |
| Package weight | 8.1 kg |
| Package width | 390 mm |
| Power consumption (typical) | 190 W |
| Processor architecture | ARM Cortex-A55 |
| Processor cores | 4 |
| Processor model | ARM Cortex-A55 |
| Product colour | Grey |
| Projection technology | DLP |
| Projector brightness | 3100 ISO lumens |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840x2160) |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 12 W |
| Screen mirroring | Yes |
| Screen size compatibility | 1016 - 7620 mm (40 - 300") |
| Supported aspect ratios | 4:3 16:9 |
| Throw ratio | 1.2:1 |
| Video apps | Amazon Prime Video Netflix YouTube |
| Weight | 5.6 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Width | 296 mm |
| Works with the Google Assistant | Yes |
