



Dangbei Mars Pro 2 data projector 2450 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Dangbei
- Κωδικός: WLONONWCRDFBH
- Βάρος(kg): 5.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.50cm x 34.20cm x 32.00cm
- EAN: 6971974621345
1.491,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.203,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3D | Yes |
| Analog signal format system | Not supported |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Built-in display | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | AC |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 202 mm |
| DVI port | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Focus | Auto |
| Full HD | Yes |
| Guarantee | F024M |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 163 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Light source type | Laser |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Home cinema |
| Matrix size | 1.19 cm (0.47") |
| Matrix type | DMD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Noise level | 24 dB |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of colours | 1.073 billion colours |
| Offset | 100% |
| Operating system installed | Google TV |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 C |
| Power consumption (typical) | 150 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Projection modes | Ceiling, Front, Rear |
| Projection technology | DLP |
| Projector brightness | 2450 ISO lumens |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840x2160) |
| Remote control included | Yes |
| Remote control type | Bluetooth |
| RMS rated power | 24 W |
| S/PDIF out port | Yes |
| Screen size compatibility | 1524 - 5080 mm (60 - 200") |
| Service life of light source | 30000 h |
| Smart projector | Yes |
| Throw ratio | 1.27:1 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 2 |
| Video apps | Amazon Prime Video Disney+ Hulu Netflix YouTube |
| Warnings | Protect the device from moisture and flooding. Do not look directly into the laser beam. Do not expose the device to moisture. Do not block the ventilation openings. Ensure adequate ventilation of the appliance during operation. Be careful during use to a |
| Weight | 3.99 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g |
| Width | 236 mm |
