





Dangbei Freedo portable projector with stand gray
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Dangbei
- Κωδικός: WLONONWCROLXJ
- Βάρος(kg): 3.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.80cm x 38.70cm x 14.60cm
- EAN: 6971974621710
594,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 479,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio decoders | Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Battery life (max) | 2.5 h |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Colour gamut | 90% |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 109 mm |
| DVI port | No |
| Ethernet LAN | No |
| Focus | Auto |
| Full HD | Yes |
| Guarantee | F024M |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Height | 238 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Internal storage capacity | 16 GB |
| Keystone correction, horizontal | -30 - 30 |
| Keystone correction, vertical | -30 - 30 |
| Light source type | LED |
| Market positioning | Portable |
| Noise level | 24 dB |
| Offset | 100% |
| Operating system installed | Google TV |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 C |
| Power consumption (max) | 55 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Projection technology | DLP |
| Projector brightness | 450 ANSI lumens |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| RMS rated power | 6 W |
| Screen size compatibility | 1016 - 4572 mm (40 - 180") |
| Service life of light source | 30000 h |
| Smart projector | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Throw ratio | 1.2 : 1 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 1 |
| Video apps | Disney+ Hulu Amazon Prime Video Netflix YouTube |
| Weight | 1.4 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Width | 132 mm |
| Zoom capability | Yes |
