























Manhattan 10-port USB-C Charging Station, USB-C Output: 10x 20W, Max 200W, Mains AC power (inc US/EU/UK adapters)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Manhattan
- Κωδικός: WLONONWCRPTDY
- Βάρος(kg): 1.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.50cm x 11.00cm x 12.00cm
- EAN: 0766623102766
177,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 142,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter power | 20 W |
| Cable length | 1.5 m |
| Cables included | AC |
| Charger compatibility | Tablet Smartphone Mobile phone |
| Charger type | Indoor |
| Compliance certificates | RoHS CE UKCA REACH |
| Depth | 235 mm |
| Fast charging | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 83 mm |
| Input current | 3 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Manual | Yes |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 10 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.53 kg |
| Package width | 165 mm |
| Port 1 output power | 20 W |
| Port 2 output power | 20 W |
| Port 3 output power | 20 W |
| Port 4 output power | 20 W |
| Port 5 output power | 20 W |
| Port 6 output power | 20 W |
| Power protection features | Overload Over voltage Overheating Charge overcurrent |
| Power source type | AC |
| Product colour | White Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 80 C |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Type-C ports quantity | 10 |
| Weight | 1.33 kg |
| Width | 128 mm |
