





















Kensington SD5920T EQ Thunderbolt 4 Quad 4K Hybrid Dock with DisplayLink Technology
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCROWEW
- Βάρος(kg): 2.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 61.00cm x 12.00cm x 14.50cm
- EAN: 5028252650861
347,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 280,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Nano Kensington |
| Card reader integrated | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) SD |
| Compatible operating systems | Chrome OS 116 or above macOS 11 or above Windows 10 or above |
| Data transfer rate | 40 Gbit/s |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s 2500 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 8K Ultra HD |
| Host interface | Thunderbolt 4 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 9.63 kg |
| Master (outer) case height | 135 mm |
| Master (outer) case length | 495 mm |
| Master (outer) case net weight | 9.63 kg |
| Master (outer) case width | 360 mm |
| Number of displays supported | 4 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Package depth | 107 mm |
| Package height | 94 mm |
| Package weight | 1.5 kg |
| Package width | 245 mm |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Special features | EQ |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB ports quantity | 4 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 96 W |
| Windows operating systems supported | Yes |
