
DeLOCK USB 5 Gbps Hub with 7 Ports + 1 Fast Charging Port + 1 USB-C PD 3.0 Port with Switch and Illumination
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DELOCK
- Κωδικός: WLONONWCROYAB
- Βάρος(kg): 0.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.40cm x 5.30cm x 14.70cm
- EAN: 4043619632640
106,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 0.8 m |
| Depth | 144 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
| Height | 21 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ports quantity | 7 |
| Product colour | Grey |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Width | 46 mm |
