









DELL DELL-WD25TB4 laptop dock/port replicator Wired Thunderbolt 4 Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: WLONONWCRPTMP
- Βάρος(kg): 1.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.50cm x 11.00cm x 12.00cm
- EAN: 5397321029052
365,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 294,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | AC |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 1.116 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 60.45 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 2.046 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 29.481 |
| Card reader integrated | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Data transfer rate | 1.25 Gbit/s |
| Depth | 35.3 mm |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Guarantee | G024M |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Height | 205 mm |
| Host interface | Thunderbolt 4 |
| LED indicators | Yes |
| Linux operating systems supported | Red Hat Enterprise Linux 9.6 Ubuntu 24.04 LTS |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum digital resolution | 5120 x 2160 pixels |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Microphone in | No |
| Number of displays supported | 4 |
| On/off switch | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| PAIA version | GaBi version 1, 2025 |
| Power source type | DC |
| Power supply | 180 W |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 93 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 130 W |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Weight | 567 g |
| Width | 90 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Windows 10 |
