







XD DESIGN LAPTOP SLEEVE 14 BLACK P/N: P706.201
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: TPEXDDETU0003
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.60cm x 36.50cm x 2.70cm
- EAN: 8714612148259
27,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Deluxe travel pouch | Yes |
| Depth (imperial) | 6.35 cm (2.5") |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 24 cm |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Product colour | Black |
| Weight | 375 g |
| Width (cm) outer carton | 34 cm |
| Zipper closure | Yes |
