







Wenger/SwissGear 600633 notebook case 40.6 cm (16") Backpack case Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: WENGER
- Κωδικός: WLONONWCROYDN
- Βάρος(kg): 1.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.50cm x 35.00cm x 50.00cm
- EAN: 7613329007914
79,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack case |
| Depth | 355 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 483 mm |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant, Shock resistant, Splash proof |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 229 mm |