















































Thule Subterra 2 Convertible Carry-on - Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thule
- Κωδικός: WLONONWCRGTBE
- Βάρος(kg): 1.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 53.00cm x 27.00cm
- EAN: 0085854255875
219,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 177,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Travel backpack |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Colour name | Black |
| Consumer life stage | Adult |
| Depth | 270 mm |
| Exterior pockets | Side pocket Back pocket |
| Guarantee | F024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 540 mm |
| Interior pockets | Cell phone pocket Tablet pocket Key pocket Document pocket Business Card |
| Master (outer) case gross weight | 4.8 kg |
| Master (outer) case height | 550 mm |
| Master (outer) case length | 375 mm |
| Master (outer) case width | 560 mm |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Minimum screen size | 32.8 cm (12.9") |
| Notebook compartment | Yes |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 375 x 20 x 250 mm |
| Package depth | 270 mm |
| Package height | 540 mm |
| Package width | 365 mm |
| Product main colour | Black |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Shoulder strap | Yes |
| Sternum strap | Yes |
| Style | Urban |
| Tablet compartment | Yes |
| Volume | 40 L |
| Weight | 1.7 kg |
| Width | 365 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
