



































Rivacase Dijon 39.6 cm (15.6") Backpack Orange, Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RivaCase
- Κωδικός: WLONONWCRIYTP
- Βάρος(kg): 0.83kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.50cm x 6.60cm x 36.70cm
- EAN: 4260403576632
89,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Universal |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Closure type | Zipper |
| Consumer life stage | Adult |
| Depth | 125 mm |
| Exterior pockets | Front pocket |
| Front pocket | Yes |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 581 mm |
| Material | Polyester, Polyurethane |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 265 x 391 x 40 mm |
| Number of compartments | 1 |
| Product main colour | Orange Red |
| Protection features | Scratch resistant, Shock resistant |
| Quantity | 1 |
| Rain cover | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Volume | 25 L |
| Weight | 860 g |
| Width | 400 mm |
