























































































Rivacase 8461 43.9 cm (17.3") Backpack Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RivaCase
- Κωδικός: WLONONWCRODZA
- Βάρος(kg): 0.98kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 47.00cm x 35.00cm
- EAN: 4260403579152
86,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Universal |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Closure type | Buckle closure, Zipper |
| Depth | 170 mm |
| Exterior pockets | Side pocket Front pocket |
| Front pocket | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 460 mm |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 43.9 cm (17.3") |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 290 x 45 x 420 mm |
| Number of front pockets | 2 |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 900 g |
| Width | 310 mm |
