

























Rivacase 8290 notebook case 40.6 cm (16") Backpack case Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RivaCase
- Κωδικός: MOBRIATOR0057
- Βάρος(kg): 1.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.50cm x 43.00cm x 10.50cm
- EAN: 6903855082907
81,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 66,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Case type | Backpack case |
| Depth | 100 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 315 mm |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 380 x 45 x 275 mm |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Dust resistant |
| Shoulder strap | Yes |
| Weight | 1.22 kg |
| Width | 420 mm |
