





















Rivacase 8257 43.9 cm (17.3") Hardshell case Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RivaCase
- Κωδικός: WLONONWCRDWY2
- Βάρος(kg): 0.92kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 47.00cm x 6.00cm
- EAN: 4260403573709
52,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Case type | Hardshell case |
| Depth | 110 mm |
| Expandable | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 310 mm |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 43.9 cm (17.3") |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 430 x 295 x 45 mm |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 880 g |
| Width | 450 mm |
