





















Rivacase 8135 39.6 cm (15.6") Briefcase Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RivaCase
- Κωδικός: WLONONWCRDWYN
- Βάρος(kg): 0.86kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 44.00cm x 32.00cm
- EAN: 4260403570531
61,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 49,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Briefcase |
| Depth | 60 mm |
| Front pocket | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Handle(s) | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 285 mm |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 405 x 285 x 45 mm |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant, Shock resistant, Splash proof |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 795 g |
| Width | 405 mm |
