



























Rivacase 7860 notebook case 43.9 cm (17.3") Backpack case Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RivaCase
- Κωδικός: WLONONWCRDFGG
- Βάρος(kg): 1.44kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 48.70cm x 20.00cm
- EAN: 4260403573198
147,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 119,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack case |
| Depth | 210 mm |
| Front pocket | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 480 mm |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 43.9 cm (17.3") |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 320 x 45 x 470 mm |
| Number of front pockets | 2 |
| Product main colour | Blue Black |
| Protection features | Water resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 1.25 kg |
| Width | 330 mm |
