
Kensington Contour 2.0 15.6" Business Laptop Briefcase
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRBH78
- Βάρος(kg): 1.39kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 34.50cm x 41.50cm
- EAN: 5028252596893
145,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 116,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Master (outer) case gross weight | 8.5 kg |
| Master (outer) case height | 360 mm |
| Master (outer) case length | 450 mm |
| Master (outer) case net weight | 7.14 kg |
| Master (outer) case width | 660 mm |
| Package depth | 420 mm |
| Package height | 305 mm |
| Package weight | 1.4 kg |
| Package width | 128 mm |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
