



















Golla 601676 laptop case 40.6 cm (16") Backpack Cappuccino
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: GOLLA
- Κωδικός: WLONONWCRNUXD
- Βάρος(kg): 0.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 2.00cm x 7.00cm
- EAN: 7319926016761
76,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Universal |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Depth | 95 mm |
| Exterior pockets | Front pocket |
| Front pocket | Yes |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 420 mm |
| Material | Fabric |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Product main colour | Cappuccino |
| Protection features | Scratch resistant |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Width | 320 mm |
