













DICOTA Multi SCALE 35.8 cm (14.1") Messenger case Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DICOTA
- Κωδικός: WLONONWCROYBD
- Βάρος(kg): 0.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.10cm x 32.30cm x 8.50cm
- EAN: 7640158666296
75,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Universal |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Messenger case |
| Depth | 280 mm |
| Front pocket | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 60 mm |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Maximum screen size | 35.8 cm (14.1") |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 780 g |
| Width | 375 mm |
