















Dicota Eco Shopper Motion 13-14,1" light grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DICOTA
- Κωδικός: WLONONWCRSOSW
- Βάρος(kg): 2.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.40cm x 49.60cm x 9.60cm
- EAN: 7640186417433
96,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Universal |
| Case type | Ladies case |
| Depth | 125 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 520 mm |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 35.8 cm (14.1") |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 350 x 245 x 25 mm |
| Product main colour | Grey |
| Protection features | Water resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 610 g |
| Width | 320 mm |
