















DICOTA D3250103 laptop case 35.6 cm (14") Backpack Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DICOTA
- Κωδικός: WLONONWCRPMW2
- Βάρος(kg): 0.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.90cm x 11.80cm x 39.60cm
- EAN: 7640239423565
76,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Universal |
| Case type | Backpack |
| Depth | 140 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 420 mm |
| Material | Recycled polyester |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Product main colour | Black |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Volume | 20 L |
| Width | 320 mm |
