













































Rivacase 7962 39.6 cm (15.6") Backpack Black, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RivaCase
- Κωδικός: WLONONWCRDFM5
- Βάρος(kg): 0.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 40.00cm x 50.00cm
- EAN: 4260403578544
57,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Universal |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Closure type | Zipper |
| Depth | 150 mm |
| Exterior pockets | Side pocket |
| Guarantee | G024M |
| Height | 460 mm |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 280 x 40 x 395 mm |
| Product main colour | Black White |
| Protection features | Dirt resistant, Scratch resistant, Water resistant |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 790 g |
| Width | 310 mm |
