
LENOVO ThinkPad T14 G3 i5-1235u 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro USED Used
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Lenovo
- Κωδικός: UZYLEVNOT0480
- Βάρος(kg): 2.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.00cm x 55.50cm x 10.00cm
- EAN: 5901443358176
567,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 457,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC3287 |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.0 |
| Built-in microphone | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Card reader integrated | No |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 226.9 mm |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 100 1000 Mbit/s |
| Front camera | Yes |
| Guarantee | G006M |
| HD type | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Height | 17.9 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| LED backlight | Yes |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | On-board + SO-DIMM |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Numeric keypad | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics eligible |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Optical drive type | No |
| Panel type | IPS |
| Password protection | Yes |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
| Power supply cable | No |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cores | 10 |
| Processor family | Intel Core i5 |
| Processor frequency | 3.3 GHz |
| Processor generation | 12th gen Intel Core i5 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-1235U |
| Processor threads | 12 |
| Product colour | Black |
| Product type | Laptop |
| Speaker power | 2 W |
| Specific features | Windows 11 Pro 64bit for Lenovo PCs Notebook used, tested, possible scratches on the case, efficient and ready to use Polish keyboard stickers included Pre-installed system on the drive Battery warranty 1 month from the date of purchase from the distribut |
| Storage media | SSD |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Total storage capacity | 256 GB |
| Touchscreen | No |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Warnings | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. Disposal of electronic equipment should comply with local environm |
| Weight | 1.32 kg |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g |
| Width | 317.7 mm |
