















DELL LATITUDE 7430 2in1 i5-1235U 16GB 256GB SSD 14" FHD(touch) Win11pro USED Used
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: UZYDELNOT0662
- Βάρος(kg): 2.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.00cm x 42.00cm x 8.00cm
- EAN: 5901443267294
494,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 398,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC3281-CG |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 208.7 mm |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Ethernet LAN | No |
| Front camera | Yes |
| Guarantee | G006M |
| HD type | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Height (front) | 1.71 cm |
| Height (rear) | 1.89 cm |
| Housing material | Carbon fibre |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| LED backlight | Yes |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | On-board |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of battery cells | 4 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of microphones | 2 |
| Numeric keypad | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Optical drive type | No |
| Panel type | WVA |
| Password protection | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Power supply cable | No |
| PowerShare | Yes |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cores | 10 |
| Processor family | Intel Core i5 |
| Processor frequency | 3.3 GHz |
| Processor generation | 12th gen Intel Core i5 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-1235U |
| Processor threads | 12 |
| Product type | Hybrid (2-in-1) |
| Speaker power | 2 W |
| Specific features | Pre-installed system on the drive Polish keyboard stickers included Notebook used, tested, possible scratches on the case, efficient and ready to use No power cable type "cloverleaf" Windows 11 Pro 64bit for Dell computers Battery warranty 1 month from th |
| Storage media | SSD |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Total storage capacity | 256 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Warnings | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. Take used electronic products to an electrical and electronic waste |
| Weight | 1.35 kg |
| Wi-Fi standards | 802.11a 802.11g 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 321.4 mm |
