



















































GPD-WinMini-HX37032002B Ryzen AI 9 HX370/7" FHD Touchscreen 120Hz/32GB/SSD 2TB/BT/BLKB/AMD Radeon 890M 8GB/Win 11 Black Laptop
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GPD
- Κωδικός: MOBGPDNOT0009
- Βάρος(kg): 1.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.80cm x 22.00cm x 17.00cm
- EAN: 6970787921314
1.773,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.430,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight keypad | Yes |
| Battery capacity | 44,24 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in keyboard | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Depth | 109 mm |
| Display brightness | 500 cd/m |
| Display diagonal | 17.8 cm (7") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera | No |
| Graphics card | AMD Radeon 890M |
| Graphics card family | AMD |
| Guarantee | G024M |
| HD type | Full HD |
| HDMI | No |
| Height | 27 mm |
| Internal memory | 32 GB |
| Keyboard backlit colour | White |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Memory card reader microSD Memory card reader | Yes |
| Number of USB Type A ports | 1 |
| NVMe | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 |
| Processor boost frequency | 5.2 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cores | 12 |
| Processor model | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Processor threads | 24 |
| Product colour | Black |
| RAM type | DDR5 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total storage capacity | 2 TB |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Weight | 555 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 172 mm |