











































GPD-WinMax2-8840U32001 laptop Ryzen 7 8840U/10.1" WQXGA (2560x1600) touchscreen/32GB/1TB SSD/BT/BLKB/FPR/AMD Radeon 780M 6GB/Win 11 Graphite
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GPD
- Κωδικός: MOBGPDNOT0006
- Βάρος(kg): 1.76kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.50cm x 26.50cm x 20.00cm
- EAN: 6970787921291
1.457,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.175,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight keypad | Yes |
| Battery capacity | 4360 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in keyboard | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Depth | 160 mm |
| Display brightness | 500 cd/m |
| Display diagonal | 25.6 cm (10.1") |
| Display resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Front camera | Yes |
| Graphics card | AMD Radeon 780M |
| Graphics card family | AMD |
| Guarantee | G024M |
| HD type | WQXGA |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Height | 23 mm |
| Internal memory | 32 GB |
| Keyboard backlit colour | White |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Memory card reader microSD Memory card reader | Yes |
| Number of USB Type A ports | 2 |
| NVMe | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 |
| Processor boost frequency | 5.1 GHz |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cores | 8 |
| Processor model | AMD Ryzen 7 8840U |
| Processor threads | 16 |
| Product colour | Black |
| RAM type | DDR5 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Touchscreen | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Weight | 1.05 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 227 mm |